Клуб «Lazertag Lutsk» – лазерні бої в Луцьку

«Lazertag Lutsk» – найкрутіший і найпатріотичніший спортивно-розважальний клуб Луцька, який об’єднує справжніх любителів активного відпочинку.

Лише тут ви знайдете:

-Лазерний бій LAZERTAG для дорослих та дітей (реальна версія всесвітньо відомої комп’ютерної гри Counter-Strike);

-Найбільший та найсучасніший набір обладнання для лазерного бою (точні копії зброї з комп’ютерної гри Counter-Strike);

-Найдосвідченіших тренерів-інструкторів, які є переможцями професійних змагань з Лазертагу і підготували не одне покоління чемпіонів.

Що таке лазерний бій LAZERTAG?

Це Counter-Strike, але в реальності.

Це Paintbol, але без болю.

Кожен з нас грав у комп’ютерну гру Counter-Strike на комп’ютері. Так ось, Lazertag – це і є Counter-Strike, але в реальному, а не віртуальному світі.

Lazertag повністю передає враження від гри в Counter-Strike, копіюючи все: від зброї до майданчика, де проводиться битва. При цьому, постріли проводяться за допомогою безпечних і безболісних лазерних променів. Кожен ваш точний постріл по супернику, призведе до його «поранення», а згодом і «вбивства». В той же час і вам доведеться уникати лазерних пострілів супротивника.  

Можливо, ви колись мали досвід гри в Paintbol, де постріли проводяться кульками з фарбою. Lazertag дуже схожий і на цю гру, але має цілий ряд переваг. По-перше, в  Lazertag стріляють безпечними лазерними променями, а значить вам не потрібно боятися болі і носити купу захисного спорядження, що лише заважає грі. Це, до речі, дозволяє грати в цю гру не лише дорослим, а і дітям. Окрім того, зброя для гри в Lazertag є реальною копією справжньої зброї, а не дитячим «бластером» і стріляє на сотні метрів. При цьому, в Lazertag ви ніколи не стикнетесь з нечесною грою, бо сучасне електронне обладнання унеможливить шахрайство з боку ваших суперників.

Ну і на останок: Lazertag – це чи не єдина можливість цікаво провести час разом з друзями на свіжому повітрі, позмагатись і визначити кращого в справжньому чоловічому двобою.

Де і з ким грати?   

Гра для справжніх чоловіків, яка сподобається

і дітям, і дівчатам

Спортивно – розважальний клуб «Lazertag Lutsk» пропонує вам позааренний Lazertag, який проводиться не в тісному торгівельному центрі, а на свіжому повітрі в реальних умовах бою. Ви можете обрати майданчик клубу з великою кількістю справжньої бойової техніки (танків, військових літаків та БТРів), а можете провести гру у вас вдома, чи на будь-якій обраній вами території. Lazertag не має обмежень по віку і статі – діти та дівчата будуть в захваті від цієї гри.  Лазерний бій не вимагає захисних масок, безпечний для гравців і глядачів, не залишає жодних слідів на одязі та оточуючій території.