073 168 04 13
lazertag.lutsk@gmail.com

Замовити гру

Спортивно – розважальний клуб «Lazertag Lutsk» проводить лазерні бої Lazertag на замовлення мешканців Луцька та гостей міста. Тож, тепер долучитись до цієї захопливої гри може кожен бажаючий.

Лазерні бої повністю безпечні і безболісні, а значить не мають жодних обмежень щодо учасників. «Lazertag Lutsk» щодня організовує битви, учасниками яких є  не лише чоловіки, а і дівчата. А найзапекліші битви, як правило, проходять між дітьми, які мають можливість взяти в руки автомат вже з 6-ти річного віку.

Не зважаючи на те, що ігри проводяться на відкритому повітрі, примхи погоди також не є перешкодою для проведення лазерних боїв. Тож, і в літню спеку, і в січневий мороз, і навіть в дощ в Луцьку проходять надзвичайно видовищні лазерні бої.

Для того, щоб організувати гру для себе, чи своїх дітей Вам потрібно:

Переглянути арсенал клубу «Lazertag Lutsk» і обрати зброю, яку плануєте орендувати (вартість одного комплекту становить 100 гривень за 1 годину, мінімальна кількість оренди – 6 комплектів).

Обрати полігон для проведення гри (це може бути будь-яке місце, але ми рекомендуємо проводити бої в Музеї військової техніки, що в центрі Луцька)

Визначитись з часом проведення і гри повідомити менеджера клубу «Lazertag Lutsk» за телефоном 073 168 04 13

Спортивно – розважальний клуб «Lazertag Lutsk» доставить замовлене Вами обладнання у вказане місце і час. Безкоштовно Вам буде надано додаткове обладнання (контрольні точки та ігрові аптечки). Звичайно, повністю безкоштовно клубом буде наданий і досвідчений тренер –інструктор, який зробить гру максимально цікавою і комфортною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *